Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek amacıyla Ulucak İnşaat Hafriyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla kurulan şirketimiz AR-GE çalışmalarına başlamış ardından da 2012-2017 yılları arasında birçok kamu ve özel sektörde tesis, konut ve fabrika binaları inşa etmiştir.

Ulucak İnşaat Hafriyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla başarılı çalışmalara imza atan ve sektördeki varlığını kanıtlayan firmamız, 2017 yılından itibaren konsept gelişimi çerçevesinde Ulucak İnşaat Hafriyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limidet Şirketi’ni de bünyesine alarak İZMİRYAPI TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adını almıştır.

Kurulduğu günden bu yana tasarım ve uygulama alanlarında çok kısa sürede büyük yol kat eden ve müşterilerin takdirini kazanan firmamız çalışmalarına kendini yenileyerek ve sürekli olarak geliştirerek devam etmektedir. Bu amaç doğrultusunda dünyadaki yenilikleri ve tasarımları yakından takip eden firmamız tasarım ve uygulama hususunda alanında profesyonel bir ekiple ilerlemektedir.

İZMİRYAPI TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak mensubu olduğumuz inşaat sektöründeki gelişen teknolojileri yakından takip ediyor ve çağdaş yapılar üretmeye devam ediyoruz.

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ve başarıyı kıstas kabul eden şirketimiz çalışmalarını sizlerin beğenisini göz önünde bulundurarak tamamlamaktadır.

a

Hedeflerimiz

Birincil hedefimiz kurulduğumuz ilk günden bu yana güvenini sağladığımız mevcut müşteri portföyümüzü korumak, genişletmek ve uzun yıllar faaliyetlerimize devam etmektir.

İnşaat ve tasarım sektörüne kaliteli hizmet vermeyi amaçlayarak kurulmuş olan İZMİRYAPI TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ bu ilke doğrultusunda çalışmakta ve müşteri dilini doğru anlayan çalışma ekibini sürekli olarak geliştirmektedir. Bir diğer ve önemli hedefimiz de ulusal ve global çapta adımızı herkese tanıtmak ve siz değerli müşterilerimizin güvenini asla kaybetmemektir.

Saygılarımızla,

İZMİRYAPI TASARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ.

Misyonumuz

İzmiryapı Tasarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi mevcut teknoloji ve sahip olduğu uzmanlığı harmanlayarak çağdaş yapılar inşa etme gayesi içerisindedir. Bu amaç doğrultusunda siz değerli müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini yenilemekte dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Sizlere en uygun çözümü sunma odaklı hareket eden ve çözüm odaklı bir anlayışa sahip olan İzmiryapı Tasarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bizler hizmet verdiğimiz sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor, dünyada yer alan değişimleri ve çağın teknoloji anlayışını sektördeki bilgi ve birikimimizle harmanlayarak sizlere sunuyoruz.